Вторник, 11 сентября 2018 22:56

Трамп підпише закон про введення санкцій за втручання у вибори

Автор

Президент США Дональд Трамп незабаром підпише указ, який вводить санкції проти іноземних осіб та організацій, які спробують втрутитися у вибори на території Сполучених Штатів, повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

Американський лідер має намір поставити свій підпис на документі у середу, 12 вересня. Джерела стверджують, що на рішення Трампа щодо підписання указу вплинули отримані розвідувальні дані про підготовку планів можливого втручання у вибори сторонніх країн.

Раніше Палата представників Конгресу Сполучених штатів Америки ухвалила давно обговорюваний і визнаний необхідним закон "Про кіберстримання та відповідні заходи", що передбачає відповідальність країн і організацій за проведення кібератак на США; текст закону вже з’явився на сайті Конгресу.

Нагадаймо, радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон переконаний у тому, що крім Росії ще три країни можуть спробувати втрутитися в американські проміжні вибори2018 року. В інтерв’ю агентству ABC News Болтон розповів про те, що крім РФ під підозру потрапляють Іран, Китай і Північна Корея.

Раніше президент США Дональд Трамп висловив побоювання щодо того, що на наступних виборах Росія може спробувати вплинути на користь Демократичної партії.

У середині липня офіс спеціального прокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому російськими хакерами виборчої системи США для втручання у вибори 2016 року.

13 липня Міністерство юстиції США висунула офіційні обвинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.

У ФБР заявили про те, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених. У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-pidpishe-zakon-pro-vvedennya-sankciy-za-vtruchannya-u-vibori-288129_.html”

Другие материалы в этой категории: Вулкан на Гавайях изверг зеленые кристаллы »