Понедельник, 10 сентября 2018 21:02

Китай пригрозив США заходами у відповідь на можливе загострення торгової війни

Автор

Китай відповість Сполученим Штатам в разі, якщо Адміністрація президента Дональда Трампа зробить нові кроки в сфері торгівлі. Така заяву Міністерства закордонних справ надійшла після попередженням Трампа про те, що Білий дім готовий підвищити мита для всіх китайських товарів, які імпортуються в Сполучені Штати, передає Reuters.

Вже відомо, що Сполучені Штати закінчують підготовку до введення додаткових мит на китайські товари на суму $ 200 млрд. Другий пакет санкцій на імпорт китайських товарів готується на суму $ 267 млрд.

Раніше США вже обклали зборами продукцію з Китаю на $ 50 млрд на рік. Таким чином, американські мита можуть перевищити півтрильйона доларів. Торгове представництво США опублікувало список з 1300 найменувань китайських товарів, на які можуть бути накладені мита.

Нагадаймо, 1 березня на зустрічі з представниками найбільших металургійних компаній президент США Дональд Трамп оголосив про введення мита на імпорт сталі й алюмінію. Американський президент хоче оподатковувати іноземну сталь 25% митом, а алюміній — 10%. 8 березня Трамп підписав розпорядження про введення нових тарифів на імпорт сталі й алюмінію.

Голова Європейської ради Дональд Туск заявив про те, що у відповідь варто "захистити європейців від турбулентності торгівлі, зокрема, шляхом пропорційного реагування у відповідності з правилами СОТ".

Раніше видання Bloomberg назвало ідею Трампа щодо тарифів найгіршою для американської економіки. Найбільш імовірним результатом цього буде зростання цін, скорочення економічного зростання, зменшення робочих місць, посилення податкового тягаря, провокування економічної відплати з боку інших гравців. Крім того, це може дестабілізувати глобальну торговельну систему.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kitay-prigroziv-ssha-zahodami-u-vidpovid-na-mozhlive-zagostrennya-torgovoyi-viyni-287931_.html”

Другие материалы в этой категории: Вулкан на Гавайях изверг зеленые кристаллы »