Среда, 12 сентября 2018 05:17

“Прикро, що виграючи 0:2, ми все ж не змогли втримати перевагу”, – асистент головного тренера “Прикарпаття”

Автор

Як раніше, інформувала “Галка” 1 вересня МФК “Прикарпаття” на останніх хвилинах проґавив перемогу над командою з Полтавщини (ВІДЕО). Стосовно гри своїми емоціями поділилися головний тренер “Гірника” Сергій Пучков та асистент головного тренера “Прикарпаття” Зеновій Василів.

Головний тренер франківців Володимир Ковалюк отримав дискваліфікацію на один матч, тож у Горішніх Плавнях перебував на трибунах стадіону “Юність”.

Сергій Пучков, головний тренер ФК “Гірник-Спорт”:

- Можна сказати, що сьогодні ми як і втратили очки, так і здобули. Франківське “Прикарпаття” дуже мало пропускає, хоча й забиває теж небагато. У нас біда, звичайно, з реалізацією. Ще у перші двадцять хвилин ми могли забивати 1-2 м’ячі, і невідомо як би надалі складалась гра. Ми все розбираємо, розказуємо, і на тренуваннях, як діяти в тих чи інших ситуаціях, особливо при стандартах. Не можемо ж ми виходити замість футболістів, це їхній рівень, у гравців відсутня концентрація. Але все ж ми подякували хлопцям за те, що не здавалися та врятували гру.

У перерві матчу вдалося налаштувати гравців, це дало результат, відіграли два м’ячі. Завжди важко грати з Івано-Франківськом, таке ж було й у кубку з Вінницею. Команди із західного регіону відзначаються своїми бійцівськими якостями. Команди без суперзірок, але грають збалансовано та дисципліновано, б’ються до кінця, що і дає результат.

Зеновій Василів, асистент головного тренера МФК “Прикарпаття”:

- Сьогодні гра була дуже цікавою. Прикро, що виграючи 0:2, ми все ж не змогли втримати перевагу. Трошки не дотерпіли, пропустили гол на 5-ій компенсованій до другого тайму хвилині. Хотілося б подякувати хлопцям за самовіддачу. Свій відбиток десь залишила далека дорога, спекотна погода.

Безумовно, перемога над “Рухом” додала нам більше впевненості, адже почали чемпіонат ми невдало. І сьогодні могли перемогти, але “Гірник-Спорт” теж хороша команда, ми це знали. Результатом дещо не задоволені, хотілося все ж виграти, неприємно пропускати наприкінці матчу. Також далася взнаки відсутність головного тренера Володимира Ковалюка, який відбував одноматчеву дискваліфікацію, але ми з ним підтримували телефонний зв’язок.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/prikro-shho-vigrayuchi-0-2-mi-vse-zh-ne-zmogli-vtrimati-perevagu-asistent-golovnogo-trenera-prikarpattya/”