Понедельник, 16 апреля 2018 21:15

Microsoft заблокувала популярний торрент-трекер

Автор

Компанія Microsoft визначила популярний у всьому світі торрент-трекер uTorrent як шкідливе програмне забезпечення (ПЗ).

Windows Defender — антивірусне ПЗ цієї американської корпорації — а також інші виробники антивірусів помістили програму для скачування файлів в "чорний список", повідомив TorrentFreak.

Microsoft класифікував uTorrent як потенційно небезпечне ПЗ. У компанії вирішили, що ця програм має погану репутацію і може негативно вплинути на продуктивність будь-якого, навіть найпотужнішого комп’ютера.

Windows Defender автоматично додає uTorrent в карантин і тим самим заважаючи запуску та роботі цього торрент-трекера. Просунуті користувачі можуть додати це ПЗ у список виключень, але далеко не кожен користувач знає, як це зробити.

До речі, деякі користувачі почали стикатися з проблемами у використанні uTorrent ще минулого тижня. Компанія BitTorrent, яка розробила uTorrent, заявила, що знає про проблему і намагається її вирішити.

uTorrent встановлена на десятках мільйонів комп’ютерів в усьому світі. За допомогою цієї програми можна завантажувати на комп’ютери різний контент — фільми, ігри, серіали, програми, музику. У тому числі й з піратських сайтів.

Новини
"Хитрий" вірус атакує Microsoft Word

Як повідомляв "Обозреватель", спочатку 2018 року мільйони Android-смартфонів були заражені небезпечним вірусом.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/tech/news/microsoft-zablokuvala-populyarnij-torrent-treker.htm”