Среда, 12 сентября 2018 12:10

30 локомотивів General Electric дадуть змогу збільшити парк українських тепловозів на 12–14% – Кравцов

Автор
Локомотив General Electric доправили в Україну 10 вересня

Перші локомотиви General Electric, які доправлять в Україну до кінця 2018 року, курсуватимуть на мелітопольському, маріупольському та миколаївському напрямках. Про це на брифінгу 11 вересня заявив виконувач обов’язків голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов, повідомила прес-служба компанії.

Він нагадав, що до кінця року в Україну планують доправити 30 тепловозів, вони замінять майже 40 локомотивів.

"Це означає збільшення парку тепловозів на 12–14% і дозволить вивільнити діючі локомотиви для використання на інших напрямках. Тому це справить позитивний вплив не лише на даній дільниці, а й на всю систему залізниці в цілому", – сказав Кравцов.

Він зазначив, що перший локомотив уведуть в експлуатацію за кілька тижнів, після тестування й остаточного укомплектування.

23 лютого "Укрзалізниця" і General Electric уклали угоду на $1 млрд на придбання, модернізацію та спільне виробництво локомотивів. Вартість одного локомотива для української компанії становитиме $3,5 млн.

10 вересня в Україну прибув перший локомотив General Electric "Тризуб".

Кравцов 11 вересня заявляв, що загалом 30–40% українських локомотивів неможливо відновити і їх буде списано.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-30-lokomotiviv-general-electric-dozvoljat-zbilshiti-park-ukrajinskih-teplovoziv-na-12-14-kravtsov-345666.html”

Другие материалы в этой категории: Якщо Сенцов помре, Путіна врятує Тетчер »