Среда, 12 сентября 2018 08:14

Під час обговорення автокефалії української церкви російський телеведучий із матами вигнав зі студії експерта з України. Відео

Автор
Норкін (праворуч) вимагав вимкнути мікрофон українському експерту

31 серпня Константинопольський патріарх Варфоломій обговорив із патріархом Московським і всієї Русі Кирилом питання про надання автокефалії Україні, заявив за підсумками зустрічі митрополит Галльський Еммануїл, відповідальний за процес надання томосу Україні.

Архієрейський собор, головною темою якого було надання Українській православній церкві автокефалії, розпочався 1 вересня і тривав три дні. На Собор прибуло понад 100 єпископів з усього світу. 2 вересня Собор ухвалив рішення, що Константинопольський патріархат може надавати автокефалію без погодження з іншими церквами.

7 вересня в межах підготовки до надання автокефалії православній церкві в Україні Вселенський патріархат призначив своїми екзархами в Києві архієпископа Даниїла Памфілійського зі США і єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади.

Дії Константинопольського патріарха Варфоломія щодо призначення представників в Україні у Російській православній церкві розцінили як "грубе вторгнення" на свою канонічну територію й пообіцяли, що вони "не залишаться без відповіді". 8 вересня у РПЦ пообіцяли вжити відповідних дій "найближчим часом".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-pid-chas-obgovorenna-avtokefaliji-ukrajinskoji-cerkvy-rosijskij-televeduchij-z-matami-vignav-zi-studiji-eksperta-iz-ukrajiny-video-345365.html”

Другие материалы в этой категории: Якщо Сенцов помре, Путіна врятує Тетчер »