Понедельник, 16 апреля 2018 16:10

Харківський виш протягом 15 років незаконно легалізовував мігрантів

Автор
У Держприкордонслужбі заявили, що виш видав понад 400 підроблених документів для іноземних "студентів"

Правоохоронці викрили схему незаконної легалізації мігрантів у Харкові, яка діяла протягом понад 15 років. Як ідеться в сюжеті ТСН від 16 квітня, співробітниця приватного вишу – Харківського інституту кадрів управління (ХІКУ) – за гроші оформляла в інститут іноземців, щоб вони могли дістати посвідку на проживання в Україні.

“Студенти приїздили до Харківської області нібито для того, щоб навчатися у виші, але, окрім необхідних документів, що вони нібито навчаються, більше жодних відносин у цих громадян із вишем не було. Деякі “студенти“, яких допитували слідчі, навіть не змогли повідомити, де саме розташовано їхній виш“, – заявила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

За словами прес-офіцера Східного регіонального управління Держприкордонслужби України Оксани Іванець, під час торішнього обшуку правоохоронці "виявили більше ніж 400 фактів видавання підроблених посвідчень“.

Дубовик уточнила, що експертиза підтвердила підробленість документів, виданих сімом іноземцям. “Однак експертні дослідження ще тривають принаймні у 100 випадках“, – заявила вона.

На цей момент підозру оголосили завідувачці відділенням із роботи з іноземними студентами ХІКУ, прокуратура має намір клопотати про цілодобовий домашній арешт для підозрюваної.

МУЛЬТИМЕДІА


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/harkivskij-vuz-15-rokiv-nezakonno-legalizovyval-migrantiv-241742.html”