×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 22 июля 2020 10:29

США мільйонами підтримають кібербезпеку України

Автор

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі, передає Depo.ua.

Об этом сообщает FIB

’Важливі кіберновини! США підтримає розвиток кібербезпеки в Україні. Бюджет міжнародної технічної допомоги становить 38 млн доларів. Більше року активної роботи — десятки складних переговорів, узгодження спільної концепції та планів — і цими днями нарешті проєкт остаточно зареєстровано в КМУ. Мінцифри визначено бенефіціаром проєкту, і я гарантую, що кожен цент міжнародної підтримки буде витрачено з максимальною ефективністю та результатом для країни. І ми будемо публічно звітувати про хід та витрати проєкту’, – пообіцяв Федоров.

Він наголосив, що США є одним зі світових лідерів у цій сфері, і залучення їх експертизи та досвіду дуже важливі. Протистояння країн вже давно перейшло в кіберпростір, й Україна постійно відчуває негативну кіберактивність північного сусіда, тож треба гідно протистояти такій агресії.

’По-друге, днями ми розпочали активну фазу реформи кібербезпеки в Україні. Ми маємо нарешті визначитися із підходами та вимогами до захисту критичної інфраструктури та багато іншого. І новий проєкт має на меті підтримати всі ці надважливі завдання. І по-третє, такий великий проєкт є черговим сигналом довіри до наших результатів та планів’, – додав Федоров.

Він зазначив, що з усіх кіберпитань уряд планує активно працювати з бізнесом та залучати найкращу міжнародну й українську експертизу.

Федоров також подякував уряду США та USAID за підтримку реформ в Україні.

Нагадаємо, 17 липня РНБО попередила про нові DDOS-атаки, які можуть відключити від інтернету всю країну.Джерело статті: “http://fromua.news/article/9596254/ssha-miljyonami-pidtrimayutj-kiberbezpeku-ukraini/”