×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 27 января 2020 17:47

Кількість жертв коронавірусу в Китаї зросла до 81

Автор

Кількість людей, які померли від коронавірусу у Китаї, зросла до 81, підтверджено майже 3 000 випадків зараження, пише Укрінформ із посиланням на дані BBC.  • 202001_470х200

За інфрмацією медиків, кількість смертей від коронавірусу у Хубеї зросла з 56 до 76. П’ятеро людей померли в інших регіонах Китаю.

Гонконг, в якому зареєстровано вісім підтверджених випадків, оголосив про надзвичайну ситуацію у всьому місті. Також там закрили школи до 17 лютого.

Уряд Китаю продовжив канікули через Новий рік за місячним календарем на три дні – до 2 лютого, щоб уповільнити поширення вірусу.

Станом на 26 січня у Китаї зафіксовано 2827 випадків захворювання новим вірусом пневмонії, 461 особа перебуває у критичному стані, 51 людині вдалося одужати.

За межами Китаю зафіксовано щонайменше 44 підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Серед них: Таїланд (8 випадків), США та Австралія (по 5 випадків), Сінгапур, Тайвань, Малайзія, Південна Корея (по 4 випадки в кожній країні), Франція та Японія (по 3 випадки), В’єтнам (2), Непал та Канада (по 1 випадку).

Як повідомлялося, у Китаї з грудня реєструються випадки захворювання на пневмонію, викликану новим коронавірусом (nCoV). Попередньо визначено, що джерелом коронавірусу можуть бути тварини.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

Нагадаймо, спалах нового вірусу зафіксували в китайському місті Ухань у грудні 2019 року. Так, кількість загиблих від нового коронавірусу в Китаї зросла до 56 осіб, більш як 1900 заражені.

Водночас у Європі виявили перші випадки захворювання на корона вірус.

Як інформували у Міністерстві здоров’я, станом на зараз в Україні не зареєстрували жодного випадку коронавірусу.

Як вберегти себе від коронавірусу читайте тут.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/01/27/kilkist-zhertv-koronavirusu-v-kytai-zrosla-do-81”