Четверг, 04 июля 2019 08:43

Твердохліб Олена Олегівна вибори україни

Автор
Твердохліб Олена Олегівна вибори україни
 
 
 

                                                  Запаморочення без успіхів.

Олена Твердохліб.

Як виграла перші вибори – ходила по селах від хати до хати, розказуючи всім що попередній голова Ярмольський – корупціонер і вона його посадить.  Здобувши посаду вона почала судову тяганину з землевпорядником, бухгалтером -  в підсумку всі справи програно.

Олена Твердохліб обіцяла людям проЖекти:

- побудувати оздоровчий комплекс в Зміїнці – не зроблено, й не могло бути зроблено силами громади;

- побудувати нове адмінприміщення, навіть проект був розроблений – підсумок нуль;

- побудувати заправку для електрокарів – жоден з підприємців на це не погодився, так як економічно не доцільно;

- побудувати дитячий садочок у Зміїнці за 56 мільйонів. Гроші громади на ПКД були викинуті на вітер, садочку немає.   В той же час дітей з садочку Книгининка відправляють в Рокині. Чому не розглянути питання Спільного використання обласної школи – ліцею й Княгининівської ЗОШ, а частину приміщення використовувати під дитячий садочок?

- за кошти Світового банку будується амбулаторія в Зміїнці, але її подальше функціонування є сумнівним. Всі проекти, запропоновані Оленою Твердохліб чомусь спрямовані на села, які розташовані біля Луцька і практично в межах Луцька й жителям громади зручніше послуги отримувати в місті. Це стосується садочків, шкіл, медицини. Чи не краще було б збудувати амбулаторію десь посередині громади – наприклад в Сирниках (для прикладу колишній піонерський табір «Орлятко») щоб було зручно мешканцям усіх сіл. Сьогодні щоб дитині з Зміїнця пройти медогляд потрібно  поїхати в Рокині, потім в Липини в районну лікарню;

-  проблема з школою. Більшість дітей Зміїнця ходять до міської школи № 13, яка потребує ремонту. Однак Олена Твердохліб відмовляється від співпраці з містом щодо виділення коштів на ремонт;

- проблеми з екологією, на сільраду неодноразово накладались штрафи;

- роздутий штат сільської ради та комунальних підприємств, на підтримку яких витрачаються чималі кошти;

- обіцяла, що за міжнародним проектом сільрада отримає два пожежні авто по 240 тисяч ЄВРО кожна, шеститонники, яких навіть Луцьк немає – підсумок нічого;

- обіцяла велодоріжки в Княгининку – немає;

- обіцяла знайти підприємців і виділити їм ділянку землі в районі с. Брище під сонячні батареї – не зроблено;

- за кошти сільради закуплено декілька відеокамер та світлофор. Але так як вони встановлені на дорозі державного значення і питання не узгоджено з відповідними службами – ефект від них нульовий;

    За час її головування комунальні дороги практично не ремонтуються;

    Очисні споруди, які обіцяла в кожному селі – не збудовані. Каналізування села стало можливим лише завдяки сприянню депутатів обласної ради і виділенню коштів з обласного бюджету.

    Клімат для залучення приватних підприємців не сприятливий;

    Земля для будівництва учасникам АТО не виділяється, сприяння у їх адаптації та допомоги в пошуку та створенні  робочих місць відсутні;

    Відсутні практичні кроки по передачі земель державної власності (зокрема в смт.Рокині) у власність громади, що дозволило б отримати додатковий дохід до бюджету.

    Конфліктна, в роботі з підлеглими дозволяє собі постійне хамство. Про моральні якості може свідчити той факт, що не пустила своїх підлеглих на похорон колишньої землевпорядниці.

    Стадіон та зупинки, на яких париться Олена Твердохліб зроблені за сприяння фонду «Тільки разом» і без його допомоги не могли відбутись.

      ОТГ примала участь в проекті «Мільйон на громаду», але коли не виграла його то пані Олена звинуватила в цьому організаторів телепроекту.

    Хотіла збудувати в громаді екологонебезпечний завод з переробки використаних батарейок. Лише завдяки спротиву громади цього не сталось

    Оприлюднена програма Олени Твердохліб дилетантська. Що ж пропонує пані кандидатка в разі її обрання:

-   зняття недоторканості  народних депутатів та Президента України (до речі пані голова за чотири роки не вивчила що за чинним правописом назву, що відповідає вищій державній посаді необхідно писати з  великої літери). Це чистий піар, який використовує більшість кандидатів уже більще десяти років.

-   екологія. Кандидатка обіцяє «ініціювати та підтримувати законопроекти, що сприяють збереженню навколишнього середовища та відновлювальних джерел енергії, зменшенню кількості полігонів ТПВ, будівництва сміттєпереробних заводів по території України». На жаль це всього лише слова, тому що як показує практика все відбувається навпаки: за порушення в екології пані Твердохліб отримує штрафи, землю під сонячні батареї не дає , натомість пропонувала розмістити на території громади екологічно небезпечні підприємства;

-   підтримка середнього бізнесу. Обіцяє «при започаткуванні бізнесу забезпечити підприємців консультаційними послугами з боку місцевої влади та надання фінансової допомоги, створити центри допомоги дрібним та середнім підприємцям в сімейному бізнесі і створенні робочих місць на селі». Чому ж до цього часу жодних кроків пані Оленою зроблено не було? В області діють регіональні програми з фінансової підтримки, але пані Олена категорично відмовилась долучатись до спів фінансування своїх мешканців. Чергова брехня від пані Твердохліб.

-       децентралізація. «прискорюватиму процес передачі коштів з державного бюджету у місцевий в частині задоволення потреб незахищених верств населення». В принципі Україна, як і весь цивілізований світ рухається до монетизації пільг і виплаті їх напряму в грошовій формі тим хто їх потребує. То про яку передачу коштів йдеться? І ще декілька місяців тому пані Олена в соцмережах робила заяви, що про малозабезпечених має дбати не держава і громада, а працездатні члени сімей нужденних і малозабезпечених. То де правда?

-       «пропонуватиму залишити акцизний податок з торгівлі пальним, як надходження до місцевих бюджетів ОТГ». Цим Олена Олегівна демонструє, що в своїй діяльності вона відстоює не загальнодержавні чи регіональні інтереси, а меркантильні містечкові. Адже жодної заслуги громад, через які проходять автошляхи і на них розташовані заправки немає. На цих заправляються автомобілісти- платники податків з усієї України, відповідно і акциз має розподілятись пропорційно на всі громади , а не зараховуватись лише тим громадам, на яких розміщені заправки.

-       «підтримуватиму реформи освіти і медицини, які будуть спрямовані на доступність до сільського жителя». На жаль це лише декларація, жодних практичних кроків, як це має бути реалізовано не пропонується.

-       «ініціюватиму затвердження програм на рівні державного бюджету для заохочення молодих спеціалістів педагогів та медиків працювати у віддалених селах. Забезпечення рівних можливостей для здобуття безкоштовної освіти та медицини». Олена Твердохліб певно не знає, що безкоштовна освіта і медицина гарантована Конституцією України, а закони щодо заохочення молодих педагогів та медиків до праці на селі уже давно прийняті. От тільки їх виконанню мають сприяти органи місцевого самоврядування, а цього на жаль в Княгининівській громаді немає.

      

   Чи не тому пані Олена вирішила балотуватись в нардепи, що практично всі її обіцянки виявились пшиком і вона не розуміє, що все завалила, тому й хоче втікти.

  Діє за принципом трьох конвертів:

Коли старий керівник йшов на пенсію, каже своєму наступнику я для тебе лишив три конверти, перший відкрий через тиждень, другий коли попрацюєш і буде тяжко, третій – коли буде зовсім тяжко. Наступник так і зробив. У першому було - звалюй все на попередників;

Другий – обіцяй все золоті гори, шо все зробиш;

Третій – готов три конверти для наступника.

Схоже Олена Олегівна уже відкрила третій конверт.

Говорити – не мішки носити.

Другие материалы в этой категории: « Чеченец обвинил фотомодель в краже 22 млн