Понедельник, 16 апреля 2018 22:07

Суд не визнав суддю Денисюк підозрюваною: НАБУ і САП порушили порядок

Автор
Суд не визнав суддю Денисюк підозрюваною: НАБУ і САП порушили порядок
Суд не визнав суддю Денисюк підозрюваною: НАБУ і САП порушили порядок

Солом’янський суд Києва вирішив, що суддя Господарського суду Харківської області Тетяна Денисюк не набула статусу підозрюваної у встановленому законом порядку.

Про це йдеться в повному тексті ухвали про відмову в застосуванні запобіжного заходу. Текст рішення «Судовому репортеру» передав адвокат Тетяни Денисюк.

Згідно з КПК, передбачено особливий порядок кримінального провадження стосовно судді. А саме письмове повідомлення про підозру судді здійснює генеральний прокурор або його заступник.

І передоручення таких повноважень КПК не передбачає.

Але судді Денисюк про підозру письмово повідомив детектив НАБУ за дорученням заступника генпрокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Тобто судді не повідомлено підозру у встановленому законом порядку.

На підставі цього суддя ухвалив відмовити у застосуванні запобіжного заходу, оскільки, на його думку, Тетяна Денисюк фактично не є підозрюваною.

Як відомо, саме на цьому наполягали адвокати судді під час розгляду клопотання.


Прокурор хотів, щоб до Денисюк застосували заставу у понад 6 млн₴ Суд залишив клопотання без задоволення. Ухвала оскарженню не підлягає.

Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/232700-sud_ne_viznav_suddju_denisjuk_pidozrjuvanoju_nabu_i_sap_porushili_porjadok”